Працівники ДП «ЛІАЦ» прийняли участь в акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»

4 квітня 2017 року Державне підприємство «Лісогосподарський інноваційно – аналітичний центр» на чолі з т.в.о генерального директора В. Мельниченко, спільно з працівниками і керівництвом Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства прийняли участь у всеукраїнській акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка проходила в Андрушівському лісництві Попільнянського лісового господарства. Головною метою заходу була посадка дерев і створення нових лісових насаджень, одного з основних компонентів збереження екологічної рівноваги нашої планети.

Перед посадкою дерев організатори провели детальний інструктаж, як необхідно підготувати посадковий матеріал, як правильно висаджувати його в грунт під меч Колесова та який догляд необхідний протягом всього росту дерев. Основними лісоутворюючими породами для області є сосна та дуб. Нам випала нагода висаджувати саме дуб, одну з найцінніших порід.

Ми дуже вдячні організаторам, що надали змогу долучитися до важливої справи збереження чистого довкілля для майбутніх поколінь.