27 вересня відбулась презентація модулю «Контроль» як дієвого засобу боротьби з нелегальними рубкам та незаконним перевезенням деревини.

27 вересня, в рамках 16-ї МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ МАШИН ТА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА, ДЕРЕВООБРОБНОЇ ТА МЕБЛЕВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ «LISDEREVMASH'2017», відбулась презентація модулю «Контроль» як дієвого засобу боротьби з нелегальними рубкам та незаконним перевезенням деревини. Майже рік тому було підписано Протокол про інформаційне співробітництво, в рамках якого державним підприємством «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» надано доступ до системи ЕОД працівникам Департаменту захисту економіки Національної поліції України. Саме для більш оперативного доступу до бази даних та максимальної зручності використання в польових умовах і було створено мобільний додаток.

Під час заходу оператором Системи ЕОД та представниками компанії Latschbacher було представлено модуль «Контроль», його ефективність, специфіку та зручність використання. Презентація складалась з двох частин. Перша частина – загальна презентація додатку. По закінченню - сесія з запитань-відповідей для ЗМІ. А в другій частині відбувся детальний інструктаж з користування додатком для Національної поліції.