Ярмолинецькі лісівники співпрацюють з районними центрами зайнятості
2017-12-04 15:09:29

У Ярмолинецькому районному центрі зайнятості відбулося засідання круглого столу на тему: «Про взаємодію та соціальне партнерство у вирішенні питань зайнятості та зміцнення кадрового потенціалу району». У роботі круглого столу взяли участь заступник голови Ярмолинецької райдержадміністрації В.М.Байталюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники бюджетоутворюючих підприємств, зокрема, від ДП «Ярмолинецький лісгосп» - інспектор з кадрів Н.П.Хоптяр. Метою цього заходу стало спільне бажання керівників органів виконавчої влади та основних бюджетоутворюючихпідприємств району вплинути на негативні тенденції в сфері зайнятості сільського населення, активізувати роль роботодавців у збереженні та створенні нових робочих місць, скоординувати спільні дії, спрямовані на розвиток села.

Слід зазначити, що Ярмолинецький лісгосп тісно співпрацює з Віньковецьким, Чемеровецьким та Городоцьким центрами зайнятості. Щороку підприємство бере сезонних працівників на лісокультурні роботи у Віньковецьке, Вишнівчицьке й Сатанівське лісництва. Також на підприємстві мають змогу проходити виробничу та переддипломну практику студенти навчальних закладів різних рівнів акредитації. У структурних підрозділах налагоджено наставництво під час проходження практики. Черезучасть у семінарах, засіданнях круглих столів, диспутах лісівники ведуть профорієнтаційну діяльність, спрямовану на підвищення престижу лісівничих робітничих професій.

Також на круглому столізаявлено чітку позицію колективу Ярмолинецького лісгоспу щодо схваленої урядом «Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року». Лісівники не підтримують Стратегію в запропонованій редакції, адже крім фінансово-економічних проблем, вона призведе і до безробіття.

Розмова про зайнятість населення й інші проблеми пройшла в конструктивному руслі,адже зоднодумцямизавжди легко обговорювати й вирішувати актуальні питання.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ