Один з найбільших лісгоспів крани - Берегометське ДЛМГ - успішно працював у 2017 році
2018-01-11 13:28:45

На черговій нараді у Берегометському лісомисливському господарстві (Вижницький район, Чернівецька область) йшлося про виконання трудовим колективом підприємства своїх виробничих завдань.

Директор БДЛМГ Руслан Максимчук відзначив, що більшість цехів та виробничих підрозділів успішно справляється зі своєю роботою. Тому в цілому колектив лісмисливгоспу завершив 2017 рік із значним випередженням виробничого графіка та перевиконанням техніко-економічних показників.

У ефективному освоєнні лісосічного фонду відзначилися колективи Славецького, Лопушнянському та Вашківецького лісництв.

На підприємстві належним чином дбають про справність та готовність лісозаготівельної техніки. Торік капітально відремонтували 61 тракторний ланцюг, 9 двигунів до трелювальних тракторів. Цього року вирішено закупити новий трелювальний трактор.

Водночас головний інженер підприємства Василь Швейко відмітив, що трактористам слід ретельніше слідкувати за трелювальної технікою, своєчасно змінювати відпрацьовані мастила.

Плани реалізації лісоматеріалів через аукціони виконано на 100%. Підприємство вже має чимало замовлень від деревопереробників на техсировину.

Головний лісничий Іван Акришора наголосив на необхідності належної охорони лісових насаджень. Лісівникам також необхідно оперативно зробити відводи лісосік, подбати про своєчасне вивезення заготовленої деревини.

Начальник виробничого відділу Володимир Гаврада проаналізував виконання колективами лісництв завдань з виконання сортиментного плану. Кращими із заготівлі деревини першого сорту є колективи Славецького, Гірсько-Кутського та Фальківського лісництв. По заготівлі деревини 2-го сорту із завданнями справились майже всі лісництва, а Берегометське і Славецьке йдуть з перевиконанням.

Говорили також про роботу пересувної автомайстерні. Лісничі запропонували доукомплектувати її усім необхідним, щоб можна було вчасно виконувати різні ремонти та працювати у будь-яких погодних умовах.

Підсумувавши все сказане на нараді, директор підприємства Руслан Максимчук висловив впевненість, що вижницькі лісівники і цього року працюватимуть успішно дружним колективом професіоналів лісівничої справи.

Прес-служба Берегометського ДЛМГ