Колегія Кіровоградського облуправління розглянула стан лісонасіннєвої справи
2018-03-05 14:25:19

Стан лісонасіннєвої справи на Кіровоградщині, підсумки проведення внутрішніх аудитів та стан правової роботи розглядались 5 березня на засіданні колегії обласного управління лісового та мисливського господарства під головуванням начальника управління Наталії Ревенко.

За інформацією головного спеціаліста сектору лісового господарства Валентини Роздєльської, загальна площа об’єктів постійної лісонасіннєвої бази області становить 598,4 га, у тому числі генетичних резерватів –238,1 га, постійних лісонасінних ділянок – 355,3 га і 5 га новоствореної не атестованої клонової лісонасіннєвої плантації сосни звичайної (ДП «Олександрівський лісгосп») . В області на обліку 74 плюсових дерева.

Лісгоспи заготовили всього 24198 кг лісового насіння, у тому числі 21238 кг жолудів дуба усіх видів, з них 19910 кг – дуба звичайного. З об’єктів постійної лісонасіннєвої бази зібрано 4240 кг насіння дуба звичайного. Асортимент лісових порід, насіння яких затовлено торік, налічує 27 видів.

Колегія розглянула підсумки проведених у 2017 році внутрішніх аудитів оцінки діяльності підприємства щодо дотримання актів законодавства з питань лісокультурного виробництва ДП "Голованівський лісгосп" і щодо оцінки діяльності підприємства щодо дотримання актів законодавства з питань захисту лісу від шкідників та хвороб ДП "Онуфріївський лісгосп". Головний спеціаліст-юрисконсульт Тетяна Коваленко інформувала про стан організації правової роботи в обласному управлінні лісового та мисливського господарства за 2017 рік.

У підсумковому слові начальник управління Наталія Ревенко звернула увагу на необхідність проведення в оптимальні строки запланованих весняних лісокультурних робіт та на заходи з охорони лісу під час пожежонебезпечного періоду.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ