Озеленення подвір'я Підкамінського навчально-реабілітаційного центру Львівської області
2018-04-12 16:45:27

Просторі затишні шкільні класи, комп’ютери, наглядні матеріали та надзвичайно добродушні вчителі складають приємне враження про навчальний заклад. Тут дітей вчать не тільки жестів, розмовляти але адаптуватися в сучасне суспільство

В одному з чудових куточків Брідщини в селищі Підкамінь розташований навчально-реабілітаційний центр для дітей з особливими потребами. Просторе подвір’я, дитячий майданчик, газони, квіти та декоративні кущі це перше враження перебування на території закладу.

Минулого року там було організовано Всеукраїнський конкурс на кращий малюнок і твір на лісову тематику серед учнів шкіл –інтернатів. Цього року за згодою керівництва закладу лісівники Бродівського лісгоспу в рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» допомогли в озелененні подвір'я. Так як на даний момент посадки діти перебували на канікулах то декоративні кущі та дерева допомогли посадити працівники навчально-реабілітаційний центру. На ділянці перед школою було висаджено 30 шт декоративного посад матеріалу, а саме туя колоновидна, ялівець скельний, ялівець козацький, самшит, бересклет, барбарис, гібіскус, туя Східна. Вчителі разом з дітьми зобов’язалися доглядати за посадженим декоративними деревами.

Прес-служба Львівського ОУЛМГ за інформацією ДП «Броівський лісгосп»