Всихання соснових насаджень на Львівщині продовжується
2018-06-18 14:27:54

Масове всихання соснових насаджень, яке впродовж останніх років призвело до швидкої загибелі хвойних дерев на значних площах, спонукає лісівників шукати шляхи виходу із цієї загрозливої ситуації. Працівники лісової охорони ДП «Буське лісове господарство» разом із представниками ДСЛП «Львівлісозахист» проводять обстеження ділянок, які потребують проведення санітарно-оздоровчих заходів. Відвод дерев в рубку проводиться відповідно до Санітарних правил в лісах України.

Першочергово тривають обстеження ділянок на предмет доцільності проведення санітарно-оздоровчих заходів, які найбільше пошкоджені фітозахворюваннями та ентомошкідниками. До складу комісії з обстеження входять спеціалісти Львівського ОУЛМГ, ДСЛП «Львівлісозахист» та ДП «Буський лісгосп». Обстеженнями охоплено всі лісництвах лісгоспу.

Результати лісопатологічних обстежень і прийняті заходи будуть висвітлені на сайті лісгоспу та обговорені на сесіях Яблунівської, Чанижської, Стрептівської та Балучинської сільських рад, адже сучасні проблеми лісівників Бузеччини цікавлять громадських активістів району.

На місці зрубів суцільно санітарних рубок відбудуться роботи з лісовідновлення шляхом посадки мішаних лісових культур. Заліснення буде проведено в максимально стислі терміни, враховуючи тип умов місцезростання, головну лісоутворюючу породу та за технологіями, що перешкоджають розвитку патологічних наслідків хвороб лісових насаджень.

За інформацією ДП «Буський лісгосп» Львівського ОУЛМГ