Закарпатські лісівники сплатили протягом півроку 213, 5 млн грн податків
2018-07-09 13:15:01

За останні 6 місяців державні лісогосподарські підприємства, що належать до сфери управління Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства сплатили 173,2 млн гривень податків, що на 36,6% більше, ніж за аналогічний період2017року.

З них до державного бюджету сплачено123,5 млн гривень, до місцевого -49,7 млн гривень. Найбільше питому вагу в сумі сплачених податків тазборів становить податок на додану вартість -43,6%, рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів -20% (34,6 млн гривень), податок на доходи фізичних осіб -19,8% (33,9 млн гривень), частина чистого прибутку11,8%(20,5 млн гривень).

Найбільша сума податків та зборів до бюджетів усіх рівнів сплачена підприємствами управлінняДП «Брустурянське ЛМГ» - 20,5 млн гривень,ДП «Рахівське ЛДГ» - 18,9 млн гривень,ДП «Мокрянське ЛМГ» - 16,3 млн гривеньтаДП «Ясінянське ЛМГ» - 15,1 млн гривень.

Головний бухгалтер Закарпатського ОУЛМГ Тетяна Гетманенкокаже, що крім податків підприємствами управління за звітний період сплачено єдиного соціального внеску -40,3 млн гривень, що на 27% більше, ніж за2017рік. Разом сплачено податків до бюджетів усіх рівнів та єдиного соціального внеску -213, 5 млн гривень.

Начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурганаголошує, щодержавні лісогосподарські підприємства є одними із найбільш вагомих наповнювачів державного та місцевих бюджетів області. Підприємства забезпечують сталий соціально-економічний розвиток області, надають робочі місця, забезпечують достойну заробітну плату та соціальний захист своїх працівників.

«Нині на підприємствах працює понад3000штатних працівників. Закарпатські держлісгоспи дбають про своїх працівників, покращуючи умови праці, і як результат – збільшуючи продуктивність та ефективність роботи. Розвиваючись, підприємства працюють на добробут Закарпаття та України в цілому. Державні лісогосподарські підприємства є основними джерелами постачання сировини для роботи деревообробних підприємств Закарпаття, адже реалізована деревина поставляється місцевим споживачам. Це суттєво сприяє розвитку деревообробної галузі на території краю і створенню нових робочих місць», - резюмував Валерій Мурга.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ