Warning: DOMDocument::loadHTML(): htmlParseEntityRef: expecting ';' in Entity, line: 1 in /home/webmaster/http/mod/news/index.php on line 10
Державне Підприємство "Лісогосподарський Інноваційно-Аналітичний Центр"
Лісівники Свалявщини активно сприяють природному поновленню лісу (ВІДЕО)
2018-11-08 11:38:43

Лісівники Свалявського лісгоспу формують нове покоління лісу природним поновленням. Впродовж декількох років на відведеній ділянці лісового масиву, відбувається процес рівномірно-поступової рубки, яка передбачає поетапний зруб вікових дерев.

Мета - рівномірно-поступової рубки, сприяння вирощуванню молодого насадження, яке відбувається природним шляхом без втручання у цей процес людини.

На відміну від штучного, природнє поновлення має ряд переваг, головною з яких є те, що молоді дерева, за генетичними та екологічними показниками, краще пристосовані до конкретного місця.

Більше того, природнє поновлення не потребує масштабних фінансових та фізичних затрат, як це відбувається з штучним поновленням лісу.

По мірі підростаючого покоління дерев, лісівники зменшують повноту вікових дерев у декілька етапів.Як результат, впродовж декількох років на відведеній ділянці залишаються тільки молоді дерева.

https://www.youtube.com/watch?v=_g6MZBi9sRE&t=38s

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ