Відбулася колегія Хмельницького ОУЛМГ
2018-11-16 16:05:17

Під головуванням начальника управління Петра Пешка відбулася колегія Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Начальник управління детально проінформував про хід виїзної колегії Держлісагентства на Чернігівщині, підкріпивши розповідь фотоілюстраціями з виробничих підрозділів двох кращих тамтешніх лісогосподарських підприємств — Добрянського та Корюківського, які активно займаються первинною переробкою деревини й нагромадили непоганий досвід.

З доповіддю про підсумки господарсько-фінансової діяльності підвідомчих підприємств за дев’ять місяців поточного року виступив заступник начальника управління Олександр Семенець. Він зазначив, що в держлісфонді заліснено 919 га земель, доповнено 885 га лісових культур, проведено догляди за лісовими культурами на площі 6236 га. Все це значно більше запланованого.

Ліквідної деревини заготовлено 465 тисяч кубометрів, з яких у первинну переробку надано 24,5 тисячі кубометрів. Продукції переробки вироблено на суму 43,5 млн. грн. Усі підприємства управління спрацювали без збитків. Чистий прибуток склав 14 мільйонів 570 тисяч гривень.

Сплачено відрахувань частини чистого прибутку до державного бюджету в сумі 10 мільйонів 927 тисяч гривень — на 235 тисяч гривень більше, ніж було за дев’ять місяців попереднього року.

На ведення усього комплексу лісогосподарських робіт підприємства управління використали 220 мільйонів гривень, з них лише 2,3 мільйона — з державного бюджету.

До бюджетів усіх рівнів сплачено майже 185 мільйонів гривень — на 47 мільйонів гривень більше, ніж за дев’ять місяців попереднього року. Єдиного соціального внеску сплачено 58 мільйонів гривень — на 16 мільйонів гривень більше відповідного періоду минулого року.

Заступник начальника управління-начальник відділу використання лісосировинних ресурсів Юрій Безноско акцентував увагу на первинній переробці деревини. Відзначивши позитивні перші кроки, зокрема часткову реконструкцію Шепетівського, Старокостянтинівського й Летичівського цехів переробки.

З доповіддю про стан виробничого травматизму та роботу з питань охорони праці на підвідомчих підприємствах виступив заступник начальника управління Володимир Колесник. Він повідомив, що на охорону праці лісгоспи за дев’ять місяців витратили 2 мільйони 180 тисяч гривень — значно більше, ніж заплановано на рік. Позитивні зрушення в створенні хороших і безпечних умов праці помітні. Однак, на виробництві було допущено два випадки травматизму. Отож необхідно зробити з них серйозні уроки: посилити відповідальність за дотриманням вимог безпеки праці; частіше проводити позапланові перевірки на ділянках з підвищеною небезпекою; більше уваги приділяти навчанню з охорони праці.

Розглянуто низку інших питань життєдіяльності підприємств. Зокрема, перший заступник начальника управління Павло Золотий наголосив на необхідності посилення боротьби з незаконними рубками, швидшої розробки всихаючих соснових насаджень, уражених короїдом та хворобами. Заступник начальника управління-начальник відділу використання лісосировинних ресурсів Юрій Безноско проаналізував виконання програми побічного користування.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ