Чорноліські лісівники допомогли матері загиблого колеги Олександра Каплуна
2018-12-20 10:41:20

Лісівники ніколи не стоять осторонь біди, якщо вона приходить у родини працівників лісової галузі. Адже все, що робиться лише для себе, - приричене на забуття, а те, що робиться для інших, - житиме вічно.

Влітку 2016 року під час артилерійського обстрілу смт Сартана під Маріуполем трагічно обірвалось життя колишнього верстатника нижнього складу Чорноліського лісгоспу Олександра Каплуна. Сім'я Олександра віддала країні найцінніше, що в неї було, тому не можна забувати про родину загиблого воїна, переконані лісівники. Тож Чорноліське лісове господарство постійно надає допомогу його родині. Нещодавно за кошти лісгоспу було зроблено ремонт у будівлі, де мешкає мати Олександра, і проведено воду до будинку.

У день Святого Миколая до оселі Валентини Захарівни завітали начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко, директор лісгоспу Олександр Зуєв, представники трудового колективу. Лісівники висловили жінці щиру вдячність за сина, побажали їй ще довгих років життя та вручили солодкі подарунки.

У переддень свята доброти і милосердя в гостях у Валентини Захарівни побували й вихованці учнівського лісництва «Чорний ліс». Діти привітали господиню зі святом, встановили та прикрасили новорічну ялинку та щедро обдарували її усмішками, добрими словами і гарним настроєм.

Профспілка лісгоспу привітала також доньку та сина загиблого колеги зі святом Миколая, вручивши дітям солодощі.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ