Warning: DOMDocument::loadHTML(): htmlParseEntityRef: expecting ';' in Entity, line: 1 in /home/webmaster/http/mod/news/index.php on line 10
Державне Підприємство "Лісогосподарський Інноваційно-Аналітичний Центр"
Лісівники Брустурянського ЛМГ рятують звірів від суворих морозів (ВІДЕО)
2019-01-17 15:06:04

Разом із веденням лісового господарства, лісівники Брустурянського лісомисливського господарства займаються розведенням та охороною лісової фауни. Опіка диких звірів особливо потрібна взимку, саме тому лісівники впродовж літа-осені намагаються заготовити якомога більше кормів, аби допомогти лісовим мешканцям перезимувати.

Підгодівля диких звірів відбувається за допомогою спеціальних годівниць. У період тривалого снігопаду, лісівники практично кожного дня приходять до годівниць поповнити запаси, так як у цей час самостійно добувати їжу, тутешні мешканці лісу не в змозі. Згідно останньої проведеної таксації, на території Брустурянського лісомисливського господарства проживають понад 170 оленів благородних та 300 козуль.

Крім цього, в лісфонді постійно мешкають до 12 вовків, а тому популяція копитних часто змінюється. Та незважаючи на це, головним чинником збереження фауни є саме підгодівля тварин у зимовий час, якою займаються лісівники. Підгодівельні майданчики розміщуються у нижній та середній полосах лісфонду на території всіх лісництв. Також біля кожної годівниці, лісівники обов’язково розміщують солонці.

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=rxhbTERD6Vw&t=3s

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ