10-а ділянка "журналістського" лісу росте на Житомирщині
2019-04-15 16:05:47

Саме десять років тому спільна праця лісівників та журналістів області «вилилася» в цілком реальний об’єкт – на території Городницького лісгоспу їхніми руками було висаджено понад 4 гектари культур модрини, котрі отримали неофіційну назву «журналістський ліс». Згодом ця назва стала навіть більше, ніж офіційною, бо лісівники, взявши за приклад дії пра-пращурів, викарбували її на величезному камені-валуні, що якимось чином опинився посеред ділянки лісу, та ще й додали список усіх, хто доклав рук до цієї справи, закріпивши таким чином назву у віках, аби нащадки знали всю правду.

Відтоді щовесни, коли земля ставала готовою до садіння, журналістський «десант» висаджувався в одному з держлісгоспів Житомирщини, щоб разом з уже колегами-лісівниками взяти в руки мечі Колесова та саджанці і знову садити ліс.

Відтак з року в рік журналістські лісові ділянки з'являлися в Бердичівському, Олевському, Новоград-Волинському, Словечанському, Зарічанському лісгоспах та в Овруцькому, Народицькому і Лугинському спецлісгоспах.

І от через 10 років команда мас-медійників знову прибула до Городницького лісгоспу. Прибула, щоб не лише в черговий раз посадити «свій» ліс, а ще й провідати той, старший на десятиліття…

Примітно, що в нинішній команді були як ті, хто садив модрини 10 років тому, так і ті, хто приєднався до цієї справи пізніше, але залишився вірним на всі наступні садіння, та і ті, хто долучився до такого заходу вперше.

Кілька годин добросовісної роботи - і 5 тисяч маленьких саджанців вже «обживалися» на новому місці, і ті, хто «доклав до цього рук» точно знали, що в майбутньому ці деревця обов'язково стануть великим лісом та нагадуватимуть нащадкам про спільну працю лісівників та журналістів.

Прес-служба Житомирського ОУЛМГ