Вінницькі лісівники разом з громадою висаджували ліс
2019-04-18 10:12:12

Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» формує у населення екосвідомість та патріотизм, переконані вінницькі лісівники.

Красиве і корисне – так можна сказати мовою українського класика про нещодавню посадку у Тиврівському лісництві ДП «Вінницький лісгосп». Адже садили не лише деревні породи, а й різноманітні декоративні види на узліссі, навпроти садиб тиврівчан.

До тиврівських лісівників на чолі з лісничим М.А. Рошаком приєдналися державні службовці Тиврівської райдержадміністрації на чолі з заступником керівника апарату Л.Ф.Горбатюком. Для них участь у залісненні та озелененні рідного краю уже стала доброю щорічною традицією.

Після проведеного лісівниками інструктажу з висаджування садивного матеріалу закипіла робота. Висаджували на узліссі різні види туї та ялівцю, самшит, а також дугласію, модрину, липу та березу. Такий прекрасний набір декоративних та деревних порід створить чудове доповнення до лісового колориту і неодмінно радуватиме око перехожих! Тим більше, що місцеві мешканці, навпроти садиб яких здійснили посадку, обіцяють доглядати і оберігати молоді насадження.

«Сьогоднішня акція покликана не лише озеленити наш край, а й формувати у населення бережливе ставлення до навколишнього природного середовища, екологічну свідомість та патріотизм, інтерес до збереження та примноження природи»,- наголосив лісничий Тиврівського лісництва Михайло Адамович Рошак.

Після висадки саджанців Михайло Адамович провів екскурсію, щоб показати сучасний стан лісових культур, у створенні яких брали участь працівники райдержадміністрації минулими роками.

Тож учасники акції сподіваються на те, що і сьогоднішня їхня праця буде добрим прикладом для наступних поколінь.

Прес-служба Вінницького ОУЛМГ