В Україні встановили рекорд з висадки дерев працівниками іноземних компаній
2019-11-12 11:27:56

Днями в державному підприємстві «Бориспільський лісгосп», що на Київщині, було встановлено рекорд України з одночасної висадки сіянців дерев.

У Книгу рекордів захід внесено до категорії «Масові заходи, екологія», як перший екологічний флешмоб, що організований іноземними компаніями в Україні.

Акцію з висадки 8000 саджанців дубів та сосен на площі 1 га було організовано ДП «Бориспільський лісгосп» та проведено компанією «Рійк Цваан Україна» (Rijk Zwaan Ukraine), за підтримки «Юнілівер Україна» (Unilever), Посольства Королівства Нідерланди в Україні та за участі Air France-KLM в Українi.

Це абсолютний рекорд України серед міжнародних компаній, які ведуть свою діяльність в Україні.

Присутні на заході представники Книги рекордів України офіційно зафіксували факт висадки рекордної кількості дерев. Під час встановлення рекорду для його учасників директор ДП «Бориспільський лісгосп» Олександр Коренєв разом із головним лісничим лісгоспу Анатолієм Гусаком та провідним інженером лісового господарства Олексієм Ковальчуком провели інструктаж та навчання із висадки сіянців.

«Просто висадити дерево в землю — ще не означає дати йому життя. Треба добре розуміти, як зробити лунку мечем Колесова та як правильно розмістити в ній саджанець. При правильному підході до роботи та позитивному настрою могутній дуб чи струнка сосна виростуть напевно», - підтримували учасників акції представники лісгоспу.

Генеральний директор Книги рекордів України Ганна Крисюк разом із представницею Книги рекордів Надією Чистяк також брали участь у висадженні дерев. Під час фіксації рекорду вони вручили організаторам офіційні дипломи Національного проекту «Книга рекордів України».

Прес-служба Київського ОУЛМГ