Завдяки лісівникам відновлено сполучення з гірськими населеними пунктами Путильщини
2020-07-07 10:53:21

Лісівники Буковини продовжують ліквідовувати наслідки негоди. Вся наявна техніка підприємств, а нерідко і наймана, залучена до відновлення мостів та водоперепустків на гірських річках, ремонту гравійного покриття.

Всі роботи лісівники виконують за власні кошти. Гірські транспортні шляхи слугують не лише для забезпечення роботи лісогосподарських підприємств, а й сполучають віддалені села з цивілізацією. Тож від оперативних і якісних дій працівників лісу залежать і долі місцевих жителів.

Нині силами ДП «СЛАП «Карпатський держспецлісгосп» вже відновлено 9 кілометрів зруйнованих доріг, відремонтовано 4 водоперепустки. Окрім того, працівники лісгоспу надають допомогу сельчанам у ліквідації руйнувань.

Завдяки лісогосподарським підприємствам відновлено сполучення з гірськими населеними пунктами Товарниця Розтоківської сільської ради, Лісковач - Киселицької сільської ради та урочищем Фожки - Селятинської ОТГ. Навіть у такий скрутний для лісової галузі час лісівники всіх без виключення підприємств, на території яких вирувала негода, не гаючи часу, взялися до ремонту.

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ