Лісівники Донеччини підбили підсумки рейдів
2021-01-25 14:43:00

З метою виявлення порушників лісового законодавства та притягнення їх до відповідальності рейдовими бригадами лісової охорони державного підприємства «Лиманське лісове господарство» протягом 2020 року було проведено 258 рейдів.

Обсяг незаконних рубок склав 106,5 куб. метрів. Було зафіксовано 8 випадок незаконної рубки деревини, з яких у 4 випадках правопорушників було затримано на місці злочину та складено відповідні протоколи. Всі інші зафіксовані випадки були передані до поліції для подальшого розслідування.

За фактами порушень складено 4 адміністративних протоколів за статтею 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення (незаконна порубка і пошкодження дерев і чагарників). Наразі правопорушниками добровільно було відшкодовано понад 7 тисяч гривень шкоди завданої державі та адміністративних штрафів.

Щороку державна лісова охорона ДП «Лиманський лісгосп» робить акцент на посиленні контролю з охорони та патрулюванні лісу. В порівнянні з минулими роками кількість незаконних рубок значно зменшилася, що показує злагоджену роботу працівників та ефективність використання сучасних технологій. Тому вкотре звертаємося до населення з попередженням про те, що за будь-які неправомірні дії на території лісового господарства порушники будуть нести відповідальність згідно з чинним законодавством.

Прес-служба ДП «Лиманський лісгосп»