Підпишись на журнал «Вісник лісової промисловості» — отримай оперативну інформацію

«Вісник лісової промисловості» – єдине аналітично-інформаційне видання, що містить оперативну інформацію про лісогосподарську галузь України та інших країн світу.

На сторінках Вісника Ви зможете знайти ексклюзивну, фахову інформацію з ресурсів авторитетних міжнародних організацій, а також вітчизняних та світових лідерів лісової та деревообробної промисловості.

ГОЛОВНІ ТЕМИ ВІСНИКА:

  • Найголовніші новини на світових ринках деревини в розрізі країн та макро-регіонів: Австрія, Німеччина, Швеція, США, Росія, Фінляндія, Білорусь, Центральна та Західна Африка, Гана, Малайзія, Індонезія, М`янма (Бірма), Індія, В`єтнам, Бразилія, Перу, Японія, Китай, Європа, Північна Америка та ін.
  • Моніторинг кон’юнктури світових ринків деревини.
  • Окреслення кліматичних та біологічних викликів, що впливають на міжнародну лісогосподарську, меблеву та деревообробну галузі.
  • Опис основних світових тенденцій в напрямках лісовідновлення, розвитку лісозаготівельної інфраструктури, інновацій в переробці деревини та коливанні цінової політики на лісоматеріали та пилопродукцію.
  • Найголовніші новини в лісовій галузі України: зміни в законодавчій базі та регуляторних актах, нововведення на базі підприємств Держлісагентства.
  • Дослідження внутрішнього ринку деревини: актуальний прогноз об’ємів заготівлі деревини, представлення результатів проведених аукціонів з продажу необробленої деревин, опис попиту на лісопродукцію, аналіз цінової політики.
  • Дослідження зовнішнього ринку деревини: аналіз обсягів експортованої лісопродукції згідно даних митниці, прогноз об’ємів деревини на експорт, аналіз цінової політики.
  • Представлення актуальних пропозицій підприємств, діяльність яких пов’язана з лісовим господарством.

«Вісник лісової промисловості» є помічником для підприємств, які використовують ці матеріали для вивчення попиту та дефіциту на світових ринках деревини, аналізу цінової політики, що дозволяє прогнозувати та планувати роботу підприємства, розробляти стратегію розвитку та приймати ефективні управлінські рішення.

Підписка на журнал здійснюється шляхом укладання договору з ДП «ЛІАЦ». Випускається Вісник один раз у квартал (4 номери журналу на рік). Журнал налічує біля 120 сторінок.

Про деталі можна дізнатися за телефоном 044-545-73-59, 044-545-73-58 (факс) або за електронною поштою office@ukrforest.com.

Також запрошуємо до співпраці зацікавлені підприємства, організації, що бажають розмістити свою рекламу на сторінках нашого видання.